/mersinestetikcerrahi

Bizi Takip Edin

Tüm Sorularınız İçin

0324 503 72 83

Whatsapp Destek Hattı

0552 333 73 83

Online Randevu

Randevu Al

Feride N.

Dr. Burcu Altınok Parlak'a sekonder burun ameliyatı oldum. Sekonder olmayı düşünler ya da olanlar bilirler, doktor seçimi en zor konudur. Yoğun tavsiye üzerine hastanesine gittim ve kendisiyle tanıştım. Zaten fiziksel olarak o duruşu ile o kadar güven verici ki, üzerine bir de o kendinden emin ama yalın, sakin ve içten anlatımı gelince çok etkilendim. Mesleğini sektör olarak gören cerrahlardan çok farklı bir samimiyet vardı tavrında, hiç yağlama şişirme arkadan itekleme yapmadı ve olacakları çok güzel bir şekilde anlattı ve ben kendime hiç inanamayarak ilk boş gününe ameliyat randevumu alıp o güne kadar da hiç tereddüt etmeden masaya yattım.

Sonuç mu, sonuç kesinlikle şahane. Bir sene oldu ve meme kaldırma ve karın germe ameliyatı için tekrar randevumu aldım. Kendisi kadar doktorluğa yakışan bir hekim hiç tanımadım. Mesleğine bu kadar bilimsel yaklaşan ve işini bu kadar iyi yapan burcu doktor hanımla tanıştıysanız çok şanslısınız . Kendisine ne kadar teşekkür etsem az ama bu naçizane yorum ve beğenilerimi kayda geçmek de istedim. Çünkü doktorum bunu fazlasıyla hakediyor.

Op. Dr. Burcu Altınok Parlak

Estetik düşünen hastalar için doktor seçimi çok önemlidir ve bu da karşılıklı yapılacak olan görüşmelerde elde edilecek olan güven duygusuyla tesis edilir. Poliklinik günlerimde yapacağınız ziyaretlerle size yardımcı olmak beni mutlu edecektir.

- Op. Dr. Burcu Altınok Parlak